Teddy Eddie

kursy j. angielskiego dla dzieci najmłodszych


DARMOWA LEKCJA PRÓBNA

TEDDY EDDIE to ambitna metoda nauczania języka angielskiego dla najmłodszych dzieci, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.Miło nam przedstawić naszego Misia, który nazywa się Teddy Eddie. Miś jest psotny i sypia w śmierdzącej skarpecie, a mimo to zachęca setki dzieci do nauki angielskiego.Niesforny miś Teddy Eddie przemawia do nowoczesnego dziecka. Ciekawość współczesnych dzieci wzbudzają raczej nowoczesne nagrania, humor, styl z gier komputerowych czy kreskówek, nie grzeczne śpiewające ptaszki i latające motylki. Dzisiejsze dzieci lubią i chcą być cool, a Teddie Eddie taki jest :) Kursy z wykorzystaniem metody Teddy Eddie odbywają się dwa razy w tygodniu po 25 minut (2 - 3 latki), po 35 minut (4 - 5 latki)lub po 45 minut (6 latki).

5000 – to zasób słów, jakim posługuje się dorosły Amerykanin. Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2.000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki.

Podstawowe informacje.Kursy z wykorzystaniem metody Teddy Eddie odbywają się dwa razy w tygodniu.

Do kursu otrzymują Państwo:
 • podręcznik,
 • dostęp do aplikacji plac zabaw,
 • sekretna książeczka,
 • poradnik dla rodzica,
 • karty pracy i zeszyt ćwiczeń,
 • metoda deDomo,
 • dodatki motywacyje.

Dlaczego warto wybrać kurs TEDDY EDDIE?

 • Teddy Eddie sprawia, że dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników.
 • Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod.
 • Rodzic bardzo szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w obcym języku, co poprawia jego zdolności kojarzenia.

  www.edubears.pl

Największe zalety kursu? Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami!

Program Teddy Eddie powstał w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

Wyjątkowe zajęcia pełne humoru i niespodzianek! Pierwszym celem Programu jest zadowolenie dziecka - żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim całego Programu jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, ze nigdy się nie nudzą.

Zajęcia prowadzą specjalnie przeszkoleni lektorzy! Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Stały kontakt z rodzicami! Bardzo ważnym aspektem Programu jest KONTAKT LEKTORA Z RODZICAMI, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, maile z informacjami na temat przerabianego materiału oraz propozycjami powtórek z dzieckiem w domu, cotygodniowy kontakt za pośrednictwem czatu, regularne, ustne informacje dla rodziców na temat postępów grupy, czy indywidualnych dzieci udzielane po zajęciach, pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Bogactwo treści i materiałów! Ten ambitny program pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej ilości słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie do TEDDY EDDIE a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach. Kurs TEDDY EDDIE AND HIS SOCK jest bogaty także pod względem ilości elementów wchodzących w skład zestawu ucznia: wspaniała książka, naklejki, kolorowanki, to obecnie standard – my dodaliśmy płytę CD i DVD, zestaw secret booklet (mini zestaw z obrazkami), a wszystko to spakowane w poręcznym, kolorowym worku-plecaczku. Nie zapomnieliśmy także o rodzicach. Dla nich przygotowaliśmy Poradnik, aby mogli ze swoimi pociechami korzystać z programu także w domu.