Starachowice Bilcza

Teddy Eddie

kursy j. angielskiego dla dzieci najmłodszych


DARMOWA LEKCJA PRÓBNA

TEDDY EDDIE to ambitna metoda nauczania języka angielskiego dla najmłodszych dzieci, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą.Miło nam przedstawić naszego Misia, który nazywa się Teddy Eddie. Miś jest psotny i sypia w śmierdzącej skarpecie, a mimo to zachęca setki dzieci do nauki angielskiego.Niesforny miś Teddy Eddie przemawia do nowoczesnego dziecka. Ciekawość współczesnych dzieci wzbudzają raczej nowoczesne nagrania, humor, styl z gier komputerowych czy kreskówek, nie grzeczne śpiewające ptaszki i latające motylki. Dzisiejsze dzieci lubią i chcą być cool, a Teddie Eddie taki jest :) Kursy z wykorzystaniem metody Teddy Eddie odbywają się dwa razy w tygodniu po 25 minut (2 - 3 latki), po 35 minut (4 - 5 latki)lub po 45 minut (6 latki).

5000 – to zasób słów, jakim posługuje się dorosły Amerykanin. Dzięki metodzie Teddy Eddie dziecko poznaje pierwsze 2.000 słów i jest gotowe na kolejny, bardziej zaawansowany etap nauki.

Podstawowe informacje.Kursy z wykorzystaniem metody Teddy Eddie odbywają się dwa razy w tygodniu.

Do kursu otrzymują Państwo:
 • podręcznik,
 • dostęp do aplikacji plac zabaw,
 • sekretna książeczka,
 • poradnik dla rodzica,
 • karty pracy i zeszyt ćwiczeń,
 • metoda deDomo,
 • dodatki motywacyje.

Dlaczego warto wybrać kurs TEDDY EDDIE?

 • Teddy Eddie sprawia, że dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników.
 • Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod.
 • Rodzic bardzo szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w obcym języku, co poprawia jego zdolności kojarzenia.

  www.edubears.pl

Największe zalety kursu? Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami!

Program Teddy Eddie powstał w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

Wyjątkowe zajęcia pełne humoru i niespodzianek! Pierwszym celem Programu jest zadowolenie dziecka - żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim całego Programu jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, ze nigdy się nie nudzą.

Zajęcia prowadzą specjalnie przeszkoleni lektorzy! Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Stały kontakt z rodzicami! Bardzo ważnym aspektem Programu jest KONTAKT LEKTORA Z RODZICAMI, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, maile z informacjami na temat przerabianego materiału oraz propozycjami powtórek z dzieckiem w domu, cotygodniowy kontakt za pośrednictwem czatu, regularne, ustne informacje dla rodziców na temat postępów grupy, czy indywidualnych dzieci udzielane po zajęciach, pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Bogactwo treści i materiałów! Ten ambitny program pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej ilości słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie do TEDDY EDDIE a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach. Kurs TEDDY EDDIE AND HIS SOCK jest bogaty także pod względem ilości elementów wchodzących w skład zestawu ucznia: wspaniała książka, naklejki, kolorowanki, to obecnie standard – my dodaliśmy płytę CD i DVD, zestaw secret booklet (mini zestaw z obrazkami), a wszystko to spakowane w poręcznym, kolorowym worku-plecaczku. Nie zapomnieliśmy także o rodzicach. Dla nich przygotowaliśmy Poradnik, aby mogli ze swoimi pociechami korzystać z programu także w domu.